WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY!

Dzisiaj na tablicy

Zbliża się okres rozliczeniowy PIT.
Prosimy o przekazanie 1,5% podatku dla naszego ucznia- Michała.
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko i tekst „SCHORZENIE: CUKRZYCA TYPU Podaruj 1,5% z podatku na numer KRS 0000 36 35 44 w rubryce Informacje uzupełniające Cel szczegółowy 1,5% podaj Michał Fryderyk Słowiński DRODZY DARCZYŃCY PROSIMY o ZAZNACZENIE POLA WYRAŻAM ZGODĘ. Wspleramy Was W walca Fundacja DIABECIAKI dia beciaki.pl UNLTD Uzyskane środki przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów leczenia. z góry bardzo dziękujemy za okazaną pomoc wsparcie.”

Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników. Pomoc ta ma na celu zapewnić wsparcie psychologiczne spowodowane skutkami izolacji rówieśniczej w związku z pandemią COVID-19.